Kontaktpersoner

Leder Turid Rustand Olsen
Thorstein Stenbeksvei 57, 3610 Kongsberg
Tlf. 32 72 31 07 (p), 32 28 93 62 (a), 924 030 39 (m)
e-mail: turid.rustand.olsen@kongsberg.com (a)

Nestleder Ann-Kristin Somby Flågan
Drammensveien 64, 3612 Kongsberg
Tlf. 32 72 82 95 (p)
e-mail: akflagan@online.no (p)

Økonomileder Magnar Thorrud
Hindtåsveien 10, 3612 Kongsberg
Tlf. 32 73 46 28 (p)
e-mail: magnar.thorrud@kongsberg.com (a)

Sekretær Lars Erik Lund
Mariesvei 45C, 3610 Kongsberg
Tlf. 32 73 06 94 (p), 32 28 77 23 (a), 416 95 313 (m)
e-mail: lars.erik.lund@online.no (p),
e-mail: lars.erik.lund@kongsberg.com (a)

Aktivitetsleder Tine Fjogstad
Vadet, Moane, 3614 Kongberg
Tlf. 32766414 (p)
e-mail: kolpost@hotmail.com (p)
e-mail: tine.fjogstad@orientering.no (a)

Rekrutteringsleder Sissel J. Resser
Røkkumsvei 19, 3610 Kongsberg
Tlf. 32 73 15 78 (p)
e-mail: sissel@resser.no

Leder for arr. Jan Vidar Nielsen
Vadet, Moane, 3614 Kongberg
Tlf. 32 76 641 4 (p)
e-mail: kolpost@hotmail.com (p)
e-mail: jannielsen@mil.no (a)

Varamedlem Knut Ole Thoreplass
Stollveien 35, 3617 Kongsberg
Tlf. 32 73 04 44 (p), 992 85 797 (a/m)
e-mail: knut.ole.thoreplass@broadpark.no (a)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *